Вплив інверсії на диски

У міжхребцевих дисків є три функції: відокремити хребці, забезпечити гнучкість хребта і діяти як амортизатори. Міжхребцевий поділ особливо важливий, тому що весь зв'язок між мозком і тілом відбувається через нерви, які проходять між кожною парою хребців. Недостатня відстань між хребцями може привести до здавлення нервового корінця і болю.

Внутрішнє ядро ​​дисків складається з желеподібної речовини, яка забезпечує амортизацію спини. Ви можете тимчасово втратити до 0,5-0,75% (1,3-1,9 см) у висоту щодня в години активності через здавлюючі дії сили тяжіння. Зменшення росту значною мірою пов'язано з втратою вологи дисками, що в свою чергу, призводить до втрати ними гнучкості і амортизуючого ефекту. Перебуваючи в перевернутому стані, ви можете змінити напрямок тиску на ваші диски, допомагаючи дискам швидше відновлюватися, відновлюючи втрачену вологу і втрачену висоту.

Nachemson, A and Elfstrom, G: Intravital Dynamic Pressure Measurements in Lumbar Discs. Scandinavian Journal of Rehab Medicine, supplement, 1970

Написати коментар

Your email address will not be published.